Memphis Depay hľadá konzistenciu pri návrate na PSV Eindhoven

Memphis Depay sa vracia do PSV Eindhoven na úvodnú skupinu úvodných skupín Ligy majstrov, ktorá sa stále usiluje o konzistentnosť. Hráč Louis van Gaal urobil prvé z letných titulov Manchester United, ktorý v polčase prehral neúspech počas víťazstva 3-1 proti Liverpoolu. Manažér United rozhodol, že Depay sa nepodarilo udržať loptu a on bol bet365 nahradený Ashley Young. V predvečer hry na Philips Stadion v United livery namiesto PSV farieb, ktoré nosil 10 rokov, 21 “” Myslím, že moja reakcia bola dobrá a zlepším sa v tréningu, budem držať hlavu a pracovať na nej a myslím si, že v hrách môžem lepšie urobiť. ”

, “Povedal Depay. Tichu týchto slov spájal jeho správanie v priebehu mediálneho informovania, v ktorom Depay sedel vedľa Van Gaala.Muž, ktorý zaplatil služby PSV vo výške 25 miliónov libier, poskytol svoj vlastný pohľad na hráča, ktorý začal všetkých 11 zápasov v predjednom a pravidelnom období.

“Ako manažér nikdy nie ste spokojný, ale robí dobre, on stavkovy bonus bet365 hral každú hru, doteraz, ako viete, že to nie je také jednoduché, “povedal Van Gaal. “Je to vysoký rytmus v Premier League, ale musí sa prispôsobiť a zlepšiť sa.” Vysvetliť Depayovi odstúpenie od Liverpoolu povedal Van Gaal: “To bolo taktické. Už som povedal, že posledný prechod nebol tak dobrý v tretej a štvrtej fáze. Myslím si, že by sme mohli hrať lepšie, takže som to zmenil. “Facebook Twitter Pinterest Manažér Manchester United, Louis van Gaal a Memphis Depay sa v pondelok zúčastní tlačovej konferencie v Eindhovene.Fotografia: Bas Czerwinski / AFP / Getty Images

Správny krok sa blížil. V každom z týchto 11 zápasov sa bet365 objavili okamihy, kedy bol loptičku postúpený nedbalým spôsobom. Toto je vedľajší produkt mladosti Depay a jeho dychtivosť prevziať majetok a riadiť súperov. Sú to pozitívne a zmierňujúce faktory. Keď Philip Cocu, jeho tréner v PSV, ktorý videl Depay skóre 22 gólov v triede v Eredivisie minulého roka, povedal: “Nie som prekvapený, že má výkyvy a pády, ale je tiež hráč, ktorý vo svojich akciách vynakladá veľké riziko.

“Ak nebude úspešný, nasleduje kritika, ale môže byť rozhodujúci aj v okamihu. Bude dobrý. Niekedy bude ťažké na začiatku, ale za niekoľko mesiacov sa bet365 bude lepšie a lepšie.

“Dosiahne ciele a vždy hrá smerom k cieľu.Má tiež dobrú víziu pre ostatných hráčov. Bude vždycky hráč, ktorý má na ňom dvoch hráčov, ale zvyšok tímu bude mať z toho výhody. Je tiež rýchlym študentom, bude mať čas a vyzdvihnúť to veľmi rýchlo. “Pravidlo 1 v manuáli Van Gaala o dopredu (a každej pozícii tímu) je, že lopta musí byť strážená. Nedá sa odísť, pretože jeho opatrná hromadná hra hrozí, že otvorí hru. Prekvapením je, že Van Gaal bol s Depayom taký trpezlivý.Za to môže byť tliesknutá a hráč by nemal mať žiadne sťažnosti, pretože nebol daný spravodlivá šanca na bet365 urovnanie. Ale holandský medzinárodný, ktorý urobil štyri vystúpenia na majstrovstvách sveta Brazílie (bodovanie dvakrát) a kto bol Najvyššia strelec domácej ligy sa očakáva skôr ako neskôr.

Zaznamenali sa záblesky toho, čo Depay urobil pre svoju krajinu a bývalý klub. Dôležitým momentom je zobrazenie proti klubu Brugge v Old Trafford v play-off kole Ligy majstrov. Dvojitý skóroval a vytvoril neskorý gól Marouane Fellainiovej v víťazstve 3: 1. Depay sa zdá, čo Cocu účtuje ako: víťaz zápasu.Napriek tomu už už videl, ako sa Young dostal na svoje miesto a vytvoril si otvárača United proti Liverpoolu – vyhral voľný kop, z ktorého skončil Daley Blind – a je si vedomý, že je potrebné zlepšiť jeho hru.

nový zážitok pre mňa v Premier League, takže sa musím zlepšiť a ja to viem, “povedal Depay. “Naučil som sa tu niečo [v PSV], ale ako hovorí šéf, konkurencia je iná a ja sa bet365 musím učiť v Premier League – aby sa tu zlepšila.” Anthony Martial bol ďalší mladý zbraň podpísaná Van Gaal v okne. Získaný za počiatočné 36 miliónov libier, Depay sledoval, ako 19-ročný starý limit 25-minútový debut ako náhrada za Liverpool s scintillaating gól, ktorý prišiel potom, čo on prešiel hosťujúci obranu. Toto sú veľmi skoré dni pre Depay a Martial.Ale každý z nich môže byť katalyzátorom pre druhého. Ako Depay povedal: “Obaja sme mladí, takže si môžeme navzájom pomôcť, navzájom sa pýtame na otázky.” Napriek tomu, že strácajú Depay United, sú PSV po otvorení piatich zápasov len dva body aby si päsť držali svoj titul. Tím Cocu poskytne test pre United a Depay. Jeho postoj naznačuje, že je na tom.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s