Tony Pulis z West Broma vidí trpezlivosť odmenou, keď Stoke vidí červenú farbu

manažér West Bromwich Albion Tony Pulis je živým dôkazom toho, že dobré veci niekedy prichádzajú k tým, ktorí čakajú. Šestnásť rokov po tom, ako začal štepiť v nižšej divízii, absolvoval v Premier League so Stokeom a s takým úspechom, že sa odvtedy stal súčasťou špičkovej krajiny. Teraz sa znova objavila dlhotrvajúca ambícia. Pulisova snaha o Jonnyho Evansa sa vrátila za najlepšiu časť desaťročia. Keby sa dostal na cestu, severný Íršan by sa stal hráčom Stoke v čase, keď bol Ryan Shawcross prvýkrát požičaný v roku 2007 a potom ho v roku 2008 kúpil od Manchester United.Namiesto toho bývalý mestský manažér Evans konečne podpísal za Albion za počiatočné náklady vo výške 6 miliónov libier.

“Som absolútne potešený,” povedal. “Pozorovali sme ho, aj keď som sa díval na Ryana, aby som sa ho pokúsil dostať do nejakej fázy.” Shawcross odišiel z Old Trafford do futbalu prvého tímu. tak, oneskorene, má 27-ročný Evans. “Musí hrať. Musí byť v klube, kde bude pravidelným a hlavným oporným bodom, “dodal Pulis. Jeho skoré vyhľadávanie pomohlo vstupom dvoch mužov s vnútornými vedomosťami. “Hovoril som s Sir Alexom [Fergusonom] a Fletchom,” dodal Pulis.Darren Fletcher odišiel zo Spojených štátov do Albionu, keď sa v januári pustil do M6 a poskytol žiarivé odporúčanie minulého a budúceho kolegu. “Je to fantastický hráč a skvelý vodca,” povedal švédsky šampión, ktorý verí, že zranenia narazili na Evansovu kariéru. “Ak sa dostanete do hry, uvidíte špičkového, špičkového hráča. Nemôžem od neho hovoriť dostatočne. “

Pohostinný prístup Albionu sa rozšíril aj na muža, ktorého postavenie je ohrozené novým príchodcom. “Vždy vítam dobrých hráčov do klubu,” povedal Jonas Olsson, ktorý sa zaoberá výstredným zámerom, aby si udržal svoje miesto. Švédka vyhubila Joleona Lescotta, loňského letu sa dostala z klubov Manchesteru a Angličan, ktorý na ľavom krídle naplnil Stokeho, môže byť na Aston Villa.Olsson urobil štyri vystúpenia v tejto sezóne a Albion si udržal čisté listy v troch. Niet divu, že by mohol tvrdiť: “Všetko som pre súťaž.”

Pulis dúfa, že použije koniec okien pre prenos a pridá množstvo. “Dúfame, že budeme zaneprázdnení. Potrebujeme ešte niekoľko, “povedal, argument, že sa mu dá dúfať, že trávi svojou najväčšou kúpou, útočník Salomón Rondón vo výške 12 miliónov libier, ktorý otvorí svoj sobotný víťaz Albion.

Po ďalšom príchode na karty by mali byť možnosti Albion po medzinárodnej prestávke posilnené.Stokeov sa zníži, keďže Ibrahim Afellay a Charlie Adam začínajú zakázať tri zápasy za svoje prvé polčasy. “Je to prvýkrát, čo som niekedy odišiel,” povedal Holanďan, ktorý dostal svoje pochodové rozkazy k plácnutiu Craiga Gardnera a cítil, že agent provokatér by mal dostať rovnakú sankciu, či už ide o vyhostenie alebo o zhovievavosť. Adam nasledoval za pečiatku Craiga Dawsona. Zatiaľčo Stoke cítil, že rozhodca, Michael Oliver, Olsson prišiel k obrane úradníkov. “Ref je jedným z najlepších v lige a za druhé vyslanie, riaditeľ bol dva yards away, takže nie je potrebné pochybovať o ich rozhodnutí,” obhajca povedal. “Je to o disciplinovaní a udržaní hlavy a pohode.Vidíte to v našom tíme. “

Ale Stoke bol zničený jedným z ich hráčov s vyššou hlavičkou. Jonathan Walters bol vynechaný, keď Norwich predložil druhú ponuku za krídla. “Zapojiť ho, keď jeho sústredenie možno nie je úplne v hre, by bolo ťažké pre ostatných,” povedal ich manažér Mark Hughes. Aj keď príchody Afellay a Xherdan Shaqiri naznačujú, že očarujúca revolúcia je v štádiu v Stoke, Hughes je presvedčený, že stále existuje miesto pre nenáročného stvoriteľa rokov Pulis. “Dúfame, že zostane,” dodal. “Náš postoj sa nezmenil.”

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s