Hartlepool je august optimizmus ponížený ne-susedné Carlisle United

Aj oni stratili iba raz, ale tri remízy ich zanechali na 20. mieste, na území, ktoré obsadili počas väčšiny minulého roka, keď zabezpečili bezpečnosť pri dvoch hrách. Hartlepool to zanechal v hre neskôr po prekvapivej obnove. Boli spodné päť mesiacov od konca októbra, zobrali tri body z 12 zápasov a 3. januára 10 bodov za prežitie. Prijatie riaditeľa Ronnieho Moorea v polovici decembra nebol správne, kým nebudú v marci štyri víťazstvá. V posledný deň v Brunton Parku kluby zdieľali svoju úľavu v 3-3 remíze pred hlavnými opravami.Iba tri štartéry z každej strany boli v počiatočnej XI v Victoria Park v sobotu.

Majstrovstvá jeden pohár v utorok opustil Carlisle posilnený výhrou 2-1 na QPR a Pools vďačný, že nemali aby čelili niečomu taký hladký ako Bournemouth, ktorý ich porazil 4-0.Andrew Boyce, ktorý sa v strede obrany dostal od Scunthorpeu, sa už tešil na to, že sa lopta dostala do vzduchu. “Ak je to do neba, tam je väčšia šanca, ako sa dostať k nej,” povedal

Keith Curly manažér Carlisleovu od septembra, sa snaží riadiť očakávania, povedal :. “Musíme prijať úspech ale nenechajte chvost Vrtieť psom. “je to len dohadovať, čo ten pes je až teraz, ale možno šteká.

V prípade, Boyce a jeho kolega centrum-back, Scott Harrison, po sľubný začiatok bol vystavený vo vzduchu a na zemi. Bazény sa tešili z výhod krátkeho gólu, keď Carl Magnay urobil overhit roh dobrého pre Harrison, aby sa vracal na jeho návrat.Rakish Bingham, po chúlostivej práci s blikajúcim záberom, zasiahol post, keď 2-0 nebol nezaslúžený. Postupne však Carlisle prišiel do hry cez prekrývajúce sa Danny Grainger a Tom Miller a víziu Bastiena Héryho, viac po odňatí Magnay, obrannej stráže Pools v 4-1-2-3, k zraneniu. Po tom, čo Jabo Ibehre viedol Carlisle, rozhodca Andy Haines dal Pools krátke srdce a pokutu, ktorú Billy Paynter obrátil proti klubu, ktorý odišiel v júni. Ale jeho radosť bola krátkodobá ako prvý Miller vyrovnaný, potom Ibehre, letný nákup od Colchester, strelil jeho siedmy ligový gól v piatich hrách.Curle povedal, že ide o prebiehajúcu prácu, a preto sa to dokázalo v hre, keďže Hartlepool sa stal dielom v regrese, ktorý sa pozrel na potrebu smerovania. “Bol nás šikanovaný,” povedal Moore. “Potrebujeme, aby boli ľudia veľkí a stateční. Prestali sme vyhrať prvé hlavičky. My sme ich mäkko zamerali. “Carlisle dostal päť rezervácií, Hartlepool žiadny.

Klub zmenil vlastníctvo v júni a Coxall sľubuje vývoj. Bolo by škoda, keby boli na jednej strane zhrnuté názory na kostol a HMS Trincomalee, najstaršia vojenská loď na svete, aj keď obrany by mohli robiť s niektorými vlastnosťami lode. JPNG, noví vlastníci, sú agentúra pre nábor zamestnancov. Na tejto klesajúcej show, že príliš by mohlo byť užitočné. Ale Moore zvyčajne nájde spôsob.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s