Atlético Madrid má ľahké víťazstvo nad Sevilou, pretože Koke končí jeho cieľové sucho

Jackson Martínez prišiel z lavičky, aby strelil prvý gól Atlético Madrid v zápase o Sevilla s 3: 0 na štadióne Ramón Sánchez Pizjuán. 28-ročný Kolumbov sa presťahoval do španielskeho hlavného mesta počas leta po plodnom kúzlom v Portugalsku s Porto a otvoril svoj účet s Atléticom, aby mu odviedli pohodlné víťazstvo pre mužov Diega Simeone. Španielska medzinárodná Koka skórovala otvárača 10 minút pred intervalom a Martínezova úvod ako náhradník na 78. minútu, ktorý nahradil Fernanda Torresa, vyplácal dividendy do dvoch ďalších gólov. Bol na ihrisku niekoľko sekúnd, keď Gabiho odvrátil úsilie, aby porazil Beto 2-0 a Martínez našiel sieť po jednom-dva s Antoine Griezmann.

Hostia boli nešťastní, že nevedeli, keď koksovský kríž takmer vyhýbal Fernando Llorente a dostal Benoît Trémoulinas, ktorého blízke úsilie bolo odpudzované brankárom Jánom Oblákom. Španieli v roku 2014 vedenie polčasu vďaka Kokeovmu prvému ligovému cieľu od marca. Griezmann sa márne odvolal na skoré tresty druhej polovice, keď stlačil medzi Carriçom a Grzegorzom Krychowiakom, zatiaľ čo Koke mal urobiť lepšie, čo on keď Torre vystrelil široko na večer, keď bol do značnej miery sklamaním a to bol príchod Martíneza, ktorý pomohol Atléticovi dať súťaž do postele. jogging dopredu z druhej strany, keď Gabi nechal lietať z 30 metrov von, s loptou štrajk Krychowiak chrbtom a odchýlenie sa za Beto.

A Martínez sa potom sám dostal o päť minút proti obtiažnej obrane. So Sevilou demoralizoval a dovolil útočiacemu priestoru mimo hranicu tejto oblasti, hral jeden-dva s Griezmann a zdvihol ľavostranné úsilie okolo brankára a do siete, veľa na potešenie Simeone a Atlético lavičky. Griezmann nastavil dva a takmer nárok jeden pre seba s prerušením času skúšať, že Martínez sa tieseň, ktorý oblúkal okolo Beto a vrátil sa z ďalekého postu, s Yannick Ferreira-Carrasco potom jazdiť odskočiť široký.