“Rostov” pred zápasom s CSKA je na rovnakej úrovni ako tím armády

“Rostov” pred zápasom s CSKA je na rovnakej úrovni ako tím armády. Novo zostavený tím Kuchuk poškriabal okuliare a obťažoval sa dokonca aj so “Zenithom”. Niektorí bývalí hráči južného klubu pravdepodobne ľutujú, že si vymenili čas na finančné blaho. Päť hráčov, ktorých kariéra je v pohotovostnom režime zmrazená.

Ivan Novoseltsev

 

 

Farebný obranca sa stal favoritom fanúšikov z Rostovu rok a pol. Ako najlepšieho hráča “Torpedo” Ivan upozornil na “Rostov”, v ktorom zastával najjasnejší segment svojej kariéry. Novoseltsev vstúpil do ruského národného tímu, ponúkol svoju milovanú dievča na miestnom štadióne a čoskoro … doslova za jednu hypotéku odišla do Zenitu. Oficiálne bola suma prevodu 8 miliónov rubľov. Novoseltsev za takú sumu v Petrohrade a hrá.

Mircea Lucescu sa sťažoval, že obránca je vždy zranený, zdá sa, že Roberto Mancini stále nevie, že takýto futbalista v tíme je. Pred pár rokmi bol Novoseltseva považovaný za najsľubnejšieho obrancu v krajine a jeho miesto v centre tímu pre majstrovstvá sveta nebolo spochybnené. Ivan už ani nehraje za Zenit-2, ale môže byť pokojný. Pevná zmluva bude zabezpečená až do roku 2021, kedy bude možné dokončiť kariéru.

Vitaliy Dyakov

 

Päť zabudnutých mužov. Kto by nemal utiecť z Rostova Foto: Readfootball, R-Sport, RFPL

 

Dyakov je predchodcom Novoseltseva s podobným osudom. Vitali tri roky bol obhajcom “Rostov”, ale vďaka niekoľkým mesiacom v roku 2014 si zarobil platu za pečivo. Potom Dyakov s tímom vyhral Pohár Rusku, a dokonca zabuchol majster sen “lokomotíva” v predposlednom kole šialenej ďalekonosné strely. Vitali sa rozhodol ísť na propagáciu v “Dynamo”, ale stal sa jedným zo symbolov kolapsu modrej a bielej.

S priamou účasťou Djakova “Dynamo” odišiel do FNL. Vo všeobecnosti sa ukazuje zvedavý príbeh. Kdekoľvek Djakov hral, ​​tím ide dole. Keď som opustil Rostov, neboli žiadne peniaze, išiel som do Dynamo, odlietol do FNL, šiel si prenajať v Tomovi, sťažoval si na nedostatok platu.

Teraz Vitali dobyje tureckú “Sivasspor”. Po štyroch kolách sa tím nachádza v zostupnej zóne.

Nikita Medvedev

 

Päť zabudnutých mužov. Kto by nemal utiecť z Rostova Foto: Readfootball, R-Sport, RFPL

 

Tam je názor, že Kurban Berdiyev s jeho ideálnou obranou bude mať dobré štatistiky na bráne, dokonca aj manekýn. Nikita Medveděv nikomu nepoznal až na jar minulého roka. Tajomný náhradník Soslan Dzhanaeva prišiel z rezervy okamžite do “Old Trafford”. Brankár držal niekoľko silných zápasov, ale zároveň bol značne nadhodnotený.

“Rostov” na konci sezóny valil tupé remízy s Medvedev v rámci. Nikita zlomil rekord Ruslan Nigmatullin a nezostal v deviatich zápasoch za sebou. Leto na vrchole popularity sa rozhodli presťahovať do “lokomotíva”, hoci “Rostov” bol už zabezpečené miesto na hlavnom brankárom na mnoho rokov dopredu, vzhľadom k starostlivosti Dzhanaeva.

Ruslan Nigmatullin kriticky zhodnotil prechod Medvedeva. Ex-brankár národného tímu dokonca nechal komentár pod novinkami v sociálnej sieti. Nigmatullin nechápal, prečo sa 22-ročný brankár, ktorý utrpel miesto hlavného hráča, dobrovoľne posadil na lavičke.

Nigmatullin mal pravdu. Guilherme strávil ďaleko od vynikajúcej sezóny. Brazílčan urobil dve úspešné chyby v deviatich hrách, ale Jurij Semin ani nemyslel, že zdvihne Medvedeva z lavičky. Držiteľ rekordov naposledy hrá v máji futbal.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s