Margasov bol hlavným obrancom v striebornej sezóne “Rostov”

Margasov bol hlavným obrancom v striebornej sezóne “Rostov”. Liga majstrov futbalista uprednostnil prechod na “lokomotíva” v tranzite cez “krídla sovietov”. Margasov po príchode železničných pracovníkov, ako sa očakávalo, povedal, že od detstva sa zakoreňoval na Lokomotiv a fanatel zo Syčeva. Dobré slová nepomohli dostať sa do hlavnej línie.

Zatiaľ čo železnici Boris Rotenberg hrajú častejšie ako Timofey. Možno je to najlepšia charakteristika jeho pozície v “lokomotíve”. Železničári v lete tiež kúpili Matzeja Rybúša, akoby naznačovali, že všetko bolo pre Margasova hotové.

Zatiaľ čo okienko prenosu je zatvorené, futbalista môže veľmi pozorne prezrieť “Kazanka”. Je tu šanca splniť sen detstva a hrať sa s idolom.

Dmitry Poloz

 

Päť zabudnutých mužov. Kto by nemal utiecť z Rostova Foto: Readfootball, R-Sport, RFPL

 

Strop je nepríjemným príkladom nesprávneho kariérneho rozvoja. Samozrejme, zmluvy o tukoch sú dlhodobým zvodcom, ale obchodovanie s domácim Svetovým pohárom pre ohrievaný obchod v Petrohrade je veľmi zvláštna voľba. Na druhej strane Poloz prešiel na Zenit pred expanziou Argentíny.

Hlavným futbalový tím v Pohár konfederácií, vodca “Rostov” bola v najlepšom prípade rotácie hráč Roberto Mancini. Samotný Poloz nie je zlý, keď vstúpi na pole, ale existuje podozrenie, že nie je pripravený prežiť v takej ťažkej súťaži. Mancini iba dva krát vystavil Poloz v štartovej zostave v Premier League. Kokorin, Šatov, Rigoni, Drissi a dokonca aj Kuzyaev. Príliš veľa kandidátov na štartovú zostavu.

Kým šmyku off v Europa League zápas, ale je možné, že s takou stratégiu rozvoja svetového pohára Roberta Manciniho bude mu snaží Dziuba v televízii.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s