Čo si kúpiť za narodenie dieťaťa?

Čo si kúpiť za narodenie dieťaťa?

Začnime od chvíle, keď sa človek objaví vo svete. Čo potrebujete na začiatku svojho života? Musí sa kŕmiť. Ak ste dojčiť svoje dieťa, stačí pár fliaš vody a možno cumlík. V prípade, že dieťa bude musieť byť z fľaše kŕmenie alebo kŕmenie vyjadril mlieka, je potrebné fľaše s bradavkami a ohrievač pre mlieko.
Čo si kúpiť za narodenie dieťaťa?

Dieťa sa bude musieť obliecť. Za týmto účelom je žiaduce mať vesty, posuvníky, teplý sveter, ponožky c / B a teplé, čiapky a klobúky, unitard na zips od krku až k päte (výhoda je, že ak to bude potrebné zmeniť plienky, nemusí úplne zakryť dieťa).

Na ulici potrebujete ďalšie oblečenie. Obálka je veľmi pohodlná a potrebná. Ale stojí za to venovať pozornosť prešmykovým transformátorom. Najprv sa používajú ako obálka a potom ako kombinéza. Veľmi pohodlné, poviem vám to.

Teraz poďme hovoriť o prostriedkoch a položkách hygieny. Čo si kúpiť za narodenie dieťaťa? Ak chcete dať dieťa na akýkoľvek povrch, budete potrebovať buď plienky, alebo jednorazové listy. Pohodlné, ale nie veľmi lacné. Ak máte obmedzené prostriedky, môžete sa obmedziť na nákup plátna a bežných látkových plienok.

Plienky. Potrebné pre deti, nemyslím. Je pravda, že som mal svoje vlastné pravidlá. Použil som pampers iba v noci a počas prechádzok a výletov. A to nie je z dôvodu úspor nákladov, hoci sa ukázalo byť významné. Veľa priateľov sa na mňa zasmialo, obvinených z chamtivosti. Ja som konal tak vedome. Ale moje dieťa do roka sa sám požiadal o hrnci, sú tie isté deti, ktorí nie sú zvyknutí na nepríjemnosti mokrých nohaviciach nosil plienky až 2-3 rokov.

Na umývanie detských malých vecí potrebujete špeciálny, hypoalergénny prášok. Starať o svoje dieťa, budete potrebovať: nožnice na strihanie nechtov s tupými špičkami, teplomery na meranie teploty vody a vzduchu, detský olej, mydlo, krém na plienky, peroxidu vodíka, manganistanu draselného, ​​bavlnené tampóny.

Z hlavných nákupov sú potrebné: kočík a kúpeľ na kúpanie. Je vhodné a prebaľovací stôl alebo špeciálne vybavené pre zmenu miesto (stôl, komoda). Môžete samozrejme zmeniť dieťa na posteľ, ale veľmi nepríjemné. A ak ste mali cisársky rez, potom budete veľmi ťažké sa ohnúť.

Ďalšou dôležitou vecou, ​​ktorú považujem za detskú postieľku. Mnohí hovoria o možnosti spať na rovnakej posteli a rodičia a dieťa. Som proti takémuto rozhodnutiu. Po prvé, unavený a unavený, môžete ublížiť dieťaťu. Keď som ležal v nemocnici, sme kategoricky zakázané vziať deti do postele, pretože nemocnica bol prípad, kedy matka rozdrvil svoje novonarodené dieťa. Bol som taký dojem na tento príbeh, že som ani nepomyslel na to, že mám dieťa na rodinnú posteľ. Boh chráni pozostalých.

K tomu, aby sa dieťa mohlo pohodlne spať v posteli, musíte si kúpiť kvalitné matrace. Rovnako dôležité je aj výber hypoalergénnej prikrývky. Namiesto vankúša môžete použiť zloženú plienku. Existuje veľa sporov o ochranných krytoch. Myslím, že ľahký baldachýn vyrobený z prírodnej tkaniny neublíži. Okrem toho je lepšie mať 2 sady. Zatiaľ čo jeden je vymazaný (a je potrebné ho často vymazať), použije sa druhý. Mäkké strany sú potrebné pre bezpečnosť dieťaťa. Ale keďže sú vyrobené z tkaniny, musia sa tiež umývať častejšie. Kúpte dve sady. Hranice chránia vaše dieťa pred modrínami na detských tyčinkách.

Chlapcovi to nenechalo ujsť, ležiace v detskej postieľke, zavesiť mobil na úrovni jeho očí. Pokiaľ tento hudobná hračka má príjemnú upokojujúce melódie, potom deti má upokojujúci účinok. Tu si kúpite nábytok pre deti.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s