Športový súd potvrdil päťminútovú vzdialenosť pre Ronalda

Španielsky športový tribunál potvrdil päťbodovú vzdialenosť pre Cristiano Ronalda Real Madridu za vylúčenie a uväznenie pre rozhodcu. Portugalský útočník stratí svoj klub v troch zápasoch.

Ronaldo bol 13. augusta diskvalifikovaný v prvom španielskom šampionáte Bet365 proti Barcelone a po tom, ako dostal červenú kartu, uviazol v rozhodcovi. Španielska futbalová federácia mu udelila pokutu vo výške 3005 eur a automatický jednorazový trest za elimináciu ešte ďalšej vzdialenosti za ďalšie štyri zápasy na fyzický kontakt s rozhodcom.

Real Madrid minulý týždeň zlyhal, aby sa odvolal proti dĺžke Bet365 pozastavenia futbalového zväzu a teraz aj športového tribunálu. “Ďalšie nepochopiteľné rozhodnutie, jedna nespravodlivosť za druhou, ale nikdy sa mi nezlomí,” napísal Ronaldo v instagráme.

Najlepší svetový futbalista za uplynulý rok vynechal Real v odvety, rovnako ako úvodný ligový zápas proti La Coruna. Obidva tieto duely vyhrali Madridský klub. Ronaldo tiež Bet365 príde proti Valencii, Levante a Real Sociedad a vracia sa do Betis 20. septembra.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s