Altintop vzal s jeho spoluhráčom incident s dresom

Po sobotňajšej ligovej bezgólovej remíze na pôde Bohemians jeden z fanúšikov hodil záložníkovi Halil Altintop späť na ihrisko dres, ktorý slávistický futbalista priaznivcom venoval. Bývalý turecký reprezentant ale vzal podľa spoluhráčov incident športovo a pred bet365 stredajšie odvetou 4. predkola Ligy majstrov s APOEL Nikózia je v dobrej nálade.

“Čo mám informácie, tak sa fanúšikovia ospravedlnili za jedného člena z kotla. Povedali, že to snáď nie je ani fanúšik, bolo to také diskutabilné. Údajne v tom nebolo žiadne gesto, že by Halil nejako neznášal, alebo vyjadrenie nevôle nad výkonom. Beriem to tak, že to bolo vyjadrenie jedného jedinca v afekte. Halil je v pohode, “povedal na tlačovej bet365 konferencii tréner Jaroslav Šilhavý.

Jednou z hlavných letných príspevkov podporili spoluhráči a predseda predstavenstva Slavie Jaroslav Tvrdík. “Za kabínu sme mu dali veľkú podporu. Halil to vzal športovo. Bol v pohode, žiadny veľký problém to nebol,” vyhlásil stredopoliar Josef Hušbauer.

Altintopovy výkony v úvode sezóny neboli ideálne. Tridsaťštyriročný rodák z bet365 nemeckého Gelsenkirchene zatiaľ nezasiahol ani do jedného z troch zápasov kvalifikácia Ligy majstrov, v stredu by sa to ale mohlo zmeniť.

“Možno k tomu zajtra dôjde. Halil je skúsený hráč, má toho veľa za sebou. V takýchto zápasoch by hru ukľudnil, dokáže byť aj na balóne bet365 nebezpečný a cíti hru. Je to pokojne možné, že sa zajtra predvedie,” doplnil Šilhavý.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s